Wysokiej jakości magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się kluczowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych oraz sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie swoich towarów przed kradzieżą, dlatego wiele firm jest gotowych inwestować własne środki finansowe w tej rewolucyjny system. Niestety klipsy te posiadają także swój minus, czyli są bardzo trudne do zdjęcia.

Jest to bez wątpienia ich również ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania albo sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać jednak wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF idealnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo małe i poręczne urządzenie. Bez problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje bardzo dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, więc za każdym razem bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania albo sprzętu elektronicznego. Jest to naprawdę fenomenalny produkt na polskim rynku, który warto posiadać w swoim sklepie, ażeby błyskawicznie pobrać klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Dalszym wyróżnikiem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie kupić za około sto złotych, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten na prawdę dobry produkt, który jest niezbędnym elementem waszego profesjonalnego systemu antykradzieżowego. 

Polecam: magnes do ściągania zabezpieczeń.

Dodaj komentarz