Walka o odszkodowanie 

W obecnych czasach praktycznie każdego dnia ktoś ulega poważnemu wypadkowi na polskich drogach. W pewnych przypadkach nasze obrażenia są tak poważne, że jesteśmy zmuszeni do długiego pobytu w szpitali i intensywnej rehabilitacji. Każdy uszczerbek na zdrowiu spowodowany przez innego kierowcę, który wymusza nas do pobytu w szpitalu powyżej trzech dni daje nam prawo do ubiegania się o odszkodowanie.

Na nieszczęście, ale polskie zakłady ubezpieczeniowego nie są wcale chętne do wypłacania wysokich odszkodowań dla ofiar wypadku. Są to natomiast pieniądze, które zdecydowanie wam się należą i nie powinniście pozwolić na to, ażeby zakład ubezpieczeń zaniżał wypłaconą wam stawkę. Odszkodowanie komunikacyjne powinno spokojnie pokryć wszystkie koszty leczenia, dlatego powinniście zadbać o to, ażeby otrzymać odpowiednią sumę (więcej informacji: wypadek komunikacyjny). 
Jeśli pracownicy zakładu ubezpieczeń bardzo nisko oszacowali waszą szkodę to warto udać się do dobrego prawnika. Doświadczony prawnik, który już nie raz walczył o wysokie odszkodowanie powypadkowe pomoże wam pozyskać wysoką kwotę w sądzie, które pokryje wszystkie koszty waszego leczenia. Bez dobrego i doświadczonego prawnika na nieszczęście nie uda wam się wygrać sprawy o odszkodowanie, gdyż waszym przeciwnikiem będzie cała armia prawników zakładu ubezpieczeniowego. O ile więc walczycie o kilkadziesiąt tysięcy złotych w górę, to zdecydowanie ma co zatrudnić profesjonalistę, który pomoże wam wygrać całą sprawę. W końcu gra toczy się o kilkakrotnie wyższą stawkę, niż wysokość honorarium dla waszego dobrego adwokata. 

Warto sprawdzić: wypadek w pracy.

Dodaj komentarz