Szybka pożyczka na dowód

Pożyczki na dowód dynamicznie się rozwijają na rynku finansowym. Po szybki kredyt na dowód, przyznawany przez parabanki i firmy pożyczkowe, sięgają klienci, którzy nie mogą wykazać odpowiedniej zdolności kredytowej przed bankiem. Pożyczka na dowód ma możliwość być także dobrym rozstrzygnięciem na kwestie finansowe, związane z nagłymi i nieplanowanymi wydatkami.

Czym zatem jest pożyczka na dowód? Taką pożyczkę można zdefiniować bardzo prosto – to pożyczka na niskie kwoty, zwykle również udzielana na krótkie okresy, która udzielana jest na bazie uproszczonej procedury. Klient nie musi składać żadnych zaświadczeń, związanych z osiąganymi przez niego dochodami, ażeby otrzymać taką pożyczkę. Parabanki, które mają w swojej katalogu usług/produktów pożyczki na dowód, udzielają ich także nabywcom z wpisem do BIK. Tacy klienci częstokroć nie są w stanie wykazać osobistej zdolności kredytowej w banku, dlatego sięgają po inne źródła finansowania swoich potrzeb.

W sytuacji pożyczki na dowód to sam klient decyduje o wysokości pożyczki i czasie jej spłaty. Dodatkowym atutem takich towarów majątkowych jest także brak ukrytych kosztów – wysokość raty, którą klient wylicza na podstawie wysokości pożyczki i czasu jej spłaty, zawiera wszelkie koszty, powiązane z udzieleniem pożyczki. Równie prosta jest procedura przedłużenia spłacania pożyczki. W wielu firmach przedłużenie spłaty pożyczki na dowód odbywa się po zrobieniu przez klienta przelewu na kwotę równą wysokości opłaty za przedłużenie spłaty, by pożyczka mogła być wydłużona w czasie.

Zobacz tutaj: kredyt na dowód.

Dodaj komentarz