Szybka gotówka

Rynek pożyczek, udzielanych przez różnorodne instytucje, dynamicznie się rozwija. Po kredyt na dowód coraz w wielu wypadkach sięgają inni ludzie klienci, którym banki nie chcą udzielić kredytu z powodu wpisu do BIK czy osiągania zbyt niskich dochodów.

Tymczasem firmy pożyczkowe, które oferują pożyczki przez Internet, ze swoją ofertą docierają w praktyce do każdej osoby klienta. Szybkie pożyczki, udzielane w ciągu kilku minut, są doskonałym sposobem na sfinansowanie nieplanowanych wydatków czy zakupów. Wystarczy podanie głównych danych, weryfikacja ze strony firmy pożyczkowej, ażeby po paru minutach pożyczki przez internet została udzielona i przelana na rachunek klienta.

Pożyczki przez Internet mogą się różnić w zależności od firmy, która ichniejszym udziela. Niektóre firmy pożyczkowe i parabanki specjalizują się w pożyczkach na niskie kwoty, zwykle do 1500 złotych, a same pożyczki zaciągane są wówczas na okres do 30 dni. Są jednak na rynku i takie oferty, dzięki którym można sfinansować większe zakupy, też samochodu czy sprzętu RTV. Taka pożyczka przez Internet może być spłacana nawet przez kilka lat, a jej maksymalna wysokość sięga kilkunastu tysięcy.

Tym, co odróżnia kredyt na dowód od kredytów bankowych jest również brak ukrytych kosztów. To klient decyduje o wysokości pożyczki i czasie jej spłaty i już na etapie wnioskowania o szybką pożyczkę wie, ile będzie kosztować spłata całej pożyczki. Klienci, którzy po raz 1-wszy zaciągają pożyczkę w firmie pożyczkowej, mogą liczyć na promocje – zwykle pierwsze pożyczki na mniejsze kwoty udzielane są za free.

Sprawdź: pozyczki na dowód.

Dodaj komentarz