Prawdziwy hit z Instragrama 

Każda kobieta kocha się otaczać przepięknymi , a dodatkowo uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym otoczeniu daje nam sporo radości i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę dodatkowo, o ile wygląda słodko , a ponadto uroczo. Nic zatem dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością pośród kobiet na całym świecie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie dużo i na pewno w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu albo kilkudziesięciu milionów. Też na polskim Instagramie coraz częściej pojawiają się już te przesłodkie , a oprócz tego urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo łatwe. Jest to po prostu zabawka, którą ściskamy w dłoni, by rozładować napięcie. W teraźniejszych czasach wręcz zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i mieć nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i zwyczajnie nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się jednakże o wiele lepiej, niż na zdjęciach. Obecnie w Polsce działa już sklep e-commerce, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość spory i znajdziecie w nim wiele intrygujących, japońskich zabawek zwalczających stres w różnorakich kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko i wyłącznie uroczo wyglądają, niemniej jednak też pięknie pachną. Nie są to jednakże zwyczajne zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.

Dodaj komentarz