Pomoc prawna 

Podział majątku jest w każdej chwili najbardziej kontrowersyjną rozprawą sądową wzbudzającą wiele emocji. Po wielu latach małżeństwa posiadacie wraz z partnerem pokaźny majątek, który nagle musi zostać podzielony na pół. Oddanie połowy własnego dorobku życiowego jest skomplikowane, ale na nieszczęście jest konsekwencją wzięcia rozwodu.

Na szczęście istnieją sposoby na zmniejszenie swoich strat. Podział majątku dokonany po połowie to najczęściej tylko teoria. Dobry prawnik spowoduje, że uzyskacie od sześćdziesięciu do wręcz siedemdziesięciu procent wartości swojego majątku. Jeśli przez sporo lat małżeństwa zgromadziliście pokaźny kapitał wspólny, to zdecydowanie warto powierzyć sprawę dla doświadczonego prawnika, który od wielu lat pomaga dla sowich klientów wywalczyć jak największy majątek. 
Kancelaria adwokacka specjalizująca się w sprawach finansowych posiada niestety dość wysoki cennik za swoje usług. Średnio adwokaci za reprezentowanie swoich klientów w sądzie zgarniają kilka tysięcy pln. Im bardziej renomowana kancelaria, tym niestety opłaty mogą być wyższe. Zdecydowanie jednak warto zainwestować własne środki finansowe w dobrego prawnika, gdyż w ten sposób uzyskacie większą część waszego wspólnego majątku. Zatrudnienie adwokata jest dosłownie konieczne, o ile na taki krok zdecydowała się druga strona. Jeżeli nie wynajmiecie prawnika, to adwokat waszego byłego już małżonka spokojnie wywalczy dla własnego klienta większą część wspólnego majątku. Wasza sytuacja będzie wyglądała jeszcze gorzej, kiedy druga strona posiada również prawo do opieki nad dziećmi. 

Sprawdź: Adwokat Ciechanów.

Dodaj komentarz