PDF w formie gazetki

Z plików PDF można w bardzo prosty sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są w bardzo wielu sytuacjach stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty albo oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Należy do tego zakupić jedynie specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy posiadać wówczas złudzenie, jakbyśmy mieli łatwą gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego typu metoda prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest natomiast na tyle atrakcyjna, że ludzie bardzo chętnie decydują się na to, aby ją używać w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować też inne rzeczy, np produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję towarów itd (więcej informacji na stronie: flipbook wordpress). PDF to flipbook jest rozstrzygnięciem dość prosty w obsłudze i dość tanim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to więc jakiś duży wydatek, jednakże taki moduł znacznie ułatwia pracę i powoduje, że osiągnięty efekt jest z całą pewnością bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w przypadku gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to wykorzystuje, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty w każdej sytuacji cieszą się zainteresowaniem. Graficy i koderzy oprogramowania w bardzo wielu sytuacjach z tego korzystają.

Więcej informacji: flipbook wordpress.

Dodaj komentarz