Gra dla prawdziwych mężczyzn 

Każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich najlepszym kumplem w nielegalnym wyścigu. Z całą pewnością nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, ażeby wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są jednakże w pełni nielegalne w wielu cywilizowanych krajach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Na nieszczęście, ale dla większości z nas nielegalne wyścigi są całkowicie niedostępne, gdyż jest to nielegalne oraz dodatkowo nie posiadamy odpowiedniego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w realnym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością wśród mężczyzn, szczególnie te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic w tym dziwnego, gdyż ściganie się z komputerem bardzo szybko się nudzi i właściwie każdy z nas chce spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o wiele bardziej pasjonująca, a każdy street race jest w pełni inny. Ciężko jest również ocenić poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie umiejętności posiada nasz współzawodnik. O ile zatem od dawna marzyliście o kontroli swoich sił w wyścigu ulicznym to warto uruchomić odpowiednią grę na swoim laptopie albo komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością wśród polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość potencjalnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Zobacz także: street race.

Dodaj komentarz